ADDRESS

טופז 32
כפר- יונה , ישראל 40300

תיקון אף ללא ניתוח


תיקון אף ללא ניתוח 

 

?מה ניתן לבצע בפיסול אף ללא ניתוח

תיקון אף ללא ניתוח תיקון בליטות- דבשת בולטת כלומר הסוואה של עצם בולטת ע”י מילוי שקע מעליה או מתחתיה

תיקון בליטות- דבשת בולטת כלומר הסוואה של
עצם בולטת ע”י מילוי שקע מעליה או מתחתיה

 .יישור עצם האף – ע”י מילוי לכל אורך האף

הרמת קצה האף – ע”י מילוי הבסיס מתיחת העור כלפי מעלה

 מילוי שקעים – בציידי האף

תיקון אסימטריות – בד”כ לאחר ניתוח אף כושלים

 

 

 

 

ד״ר נטלי תיקון אף

הימצאותו של האף במרכז הפנים מגדילה משמעותית את חשיבותו האסתטית בנוסף פגמים במבנה האף אינם ניתנים להסתרה על ידי לבוש או תסרוקת, אי לכך הביקוש לניתוחי אף גדול בכל טווחי הגילאים. שינוי באף יכול לשנות לטובה את כל מראה הפנים, לעדן אותן ולשוות להן מראה צעיר יותר. ניתוח אף הינו הניתוח הפופולרי ביותר אצלנו.

לאלה שמחפשים פתרון זמני, חוששים מניתוח, או לא מעוניינים להיעדר שבוע מהעבודה, אנחנו מציעים אפשרות לפיסול אף המבוצע בידי הרופאים שלנו.

זמן ההחלמה ממנו מינימלי, כמעט ללא תופעות

לוואי ואפשרות לחזרה לעבודה תוך יום וכך גם העלות (כרבע מעלות ניתוח אף). החומרים בהם משתמשים לכך הינם ייעודיים לפיסול אף, להבדיל ממקומות אחרים. התוצאה יכולה להישמר למשך של עד שנתיים

 

תיקון אף – לאחר הטיפול

 

בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיה של ד”ר נטלי, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי

ראדייס (®RADIESSE)

     

              למי מתאים מילוי אף 

 

מתאים למי מילוי אף מתאים למי שחושש  מניתוח
מתאים לפני אירוע – זמן החלמה מינימאלי.

?אילו חומרי הזרקה מתאימים לפיסול אף

ניתן לבצע הזרקה של חומצה היאלרונית או של קלציום הידרוקסיאפטייט. האחרון הוא בעל מבנה כימי עמיד וסמיך יותר מחומצה היאלרונית, ולכן מתאים לקמטים עמוקים, וכמו כן, השפעתו נשמרת למשך זמן ארוך יותר. הזרקת “רדיאס” (חומר המכיל קלציום הידרוקסיאפטייט), למשל, תחזיק מעמד כשנתיים.

ד״ר נטלי

 
                             ?זה כואב
תכשירי המילוי מכילים בדרך כלל חומר מאלחש, לכן הזריקה הראשונה מורגשת והבאות אחריה כמעט לא. אם אתם ממש חוששים מזה, אפשר למרוח משחה מאלחשת לפני הטיפול. לאחר הטיפול עלולה להיות נפיחות קלה שחולפת אחרי יום־יומיים ולפעמים יש גם שטפי דם פנימיים — כלומר, סימנים כחולים — החולפים בתוך עשרה ימים לכל היותר (ועד אז מסתירים אותם בקונסילר).

 

              תיקון אף תופעות לוואי

 

ידוע שחלק מהחומרי ההזרקה גורמים לתופעות לוואי כמו רגישות בעור עם תגובה אלרגית בעור השכיות של תופעות אלו תלויה ישירות בסוג החומר ובמחירו. חומרי ההזרקה הזולים מאופיינים ע”י אחוז גבוהה יותר של תופעות לוואי במרפאותינו אנו עובדים אך ורק עם חומרי הזרקה ייעודיים להזרקה באף ולכן מחירים גבוהה יותר. חשוב לא להתפתות למחיר הזרקה זול לפיסול אף יש לך משמעות רבה.

הסיבוכים הנוספים האפשריים קשורים לטכניקת ההזרקה ומאופייניים בבעיות רציניות כמו פגיעה באספקת הדם של האף עקב כניסה של החומר המוזרק לכלי הדם. האף נחשב אחד האיברים בגוף האדם עם אספקת דם טובה ועושר גדול של כלי דם. בכדי להימנע מהזרקה לכלי הדם ולגרום לסיבוכים קשים יש צורך במיומנות טכנית וידע אנטומי רב של מבנה האף, אספקת הדם שלו והיחס ביו חלקיו השונים (עור עצמות

 

                          ?תיקון אף מחיר

 

תיקון אף מחיר רוב הרופאים מתמחרים את העבודה בהתאם לכמות החומר המוזרק

מזרק אחד עולה כ־1,400 עד 2,000 שקל, כולל עלות העבודה. לצורך תיקון
אף, למשל, מזרק אחד יספיק, ואמנם למבצעים והנחות צור קשר

 

  לקביעת תורים

לקביעת תורים ל ד״ר נטלי רפואה אסתטית

🙂   ליעוץ חינם 

התקשרו עכשוי ד״ר נטלי

0546506704

Botoxclinic.co.il.™ ®

 

 

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Email
Print